Get the Flash Player to see this rotator.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Esya Servisi

Beyaz Esya Servisi

Merkez Destek Hattı :
0 (216) 385 74 71


Beyaz Eşya Servisi

SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR AŞAĞIDAKİ LİSTEDE YER ALMAKTADIR. Burada yer almayan diğer marka ürünlerin bakım ve onarım hizmetini vermekteyiz.
Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

 

Beyaz Eşya Markaları

 

  • HIJYENIK KOŞULLARDA SERVIS HIZMETI VERIYORUZ
  • KLIMALARINIZIN YILLIK BAKIMLARINI YAPIYORUZ
  • 7 GÜN 24 SAAT SERVIS HIZMETI VERIYORUZ
  • DEGISTIRILEN HER PARCAYA 2 YIL GARANTI GUVENCESI VERIYORUZ
  • HIZLI VE GUVENILIR BIR SERVIS HIZMETI ICIN BIZIMLE ILETISIM KURUN

 

 

FAYDALI BİLGİLER

Neden Çamaşır Makinesi Bakımı Yaptırmam Gerekli ?

Daha temiz çamaşırlar için;

Çamaşır makineleri, hatasız çalışmak için belli periyotlarda bakıma gereksinim duyar. Makinenizin verimli çalışmasını sağlamak için dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır.

Özellikle sertlik derecesi yüksek su kullanmak durumundaysanız, bir süre sonra makinenizin içerisinde kireç, pas ve yağ birikimi başladığını fark edeceksiniz.. Zamanla makinenizin tambur ve boşaltma pompasında kireç, yağ, kir ve mineral tortularından meydana gelmiş tıkanıklıklarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda pas tabakası suyun içerisinde çözünmüş halde çamaşırlarınıza bulaşabilir.

Çamaşır makinenize bakım yaptırarak makinenizin motoru, tamburu, ısıtma rezistansı, deterjan kutusu ve filtresi gibi yerleri temiz tutarak, sisteme bulaşan kireç, yağ benzeri, biriken pisliklerin atılmasını sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak makinenizden yüksek yıkama performans alırsınız ve ömrünü uzatmış olursunuz. Gerçek temizlik ve verimlilik için bakım yaptırmanız önerilir.

Neden Buzdolabı Bakımı Yaptırmam Gerekli ?

Buzdolabınıza her yıl gerekli bakımı yaptırmak; dolabınızın yüksek performanslı bir şekilde kullanılmasını ve aynı zamanda kullanım ömrünü uzatmanızı sağlar.

Buzluğunuzda oluşan aşırı karlanma, dolabınızı daha soğuk tutmak yerine buzdolabın gereksiz yere daha çok çalışmasına neden olur ve daha fazla enerji tükettirir.

Buzdolabı kondanserinin içine biriken toz ve yabancı maddeler, dolabınızın verimli çalışmasını önler; koku ve sık arıza yapmasına neden olur. Benzeri nedenlerden dolabınızın bozulmasını istemiyorsanız veya performansından memnun değilseniz mutlaka bakım yaptırmalısınız. Sağlığınızı dondurmayın, yiyeceklerinizi sağlıklı bir şekilde dondurucunuzda barındırmak için periyodik bakımlarını yaptırmanız önerilir.


Neden Bulaşık Makinesi Bakımı Yaptırmam Gerekli ?

Bulaşık makineleri, etkin ve hatasız çalışmak için belli periyotlarda bakıma gereksinim duyar. Makinenizin verimli çalışmasını sağlamak için dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır.

Özellikle sertlik derecesi yüksek su kullanmak durumundaysanız, bir süre sonra makinenizin içerisinde kireç ve yağ birikimi başladığını fark edeceksiniz. Zamanla makinenizin giderlerinde kireç, yağ, kir ve mineral tortularından meydana gelmiş bir film tabakası oluştuğunu fark edebilirsiniz. Çok nadir durumlarda böyle bir film tabakası suyun içerisinde çözünmüş halde bulunan ve bulaşık makinenizin iç duvarlarına sarımsı, kahverengimsi veya pas rengindeki bir çökelti şeklinde yapışan bir madde oluşturur.

Bulaşık makinenize bakım yaptırarak makinenizin su püskürtme kolu, ısıtma rezistansı ve filtresi gibi yerleri temiz tutarak, sisteme bulaşan kireç, yağ benzeri. biriken pisliklerin atılmasını sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak makinenizden yüksek performans alırsınız ve ömrünü uzatmış olursunuz. Tam temizlik sağlığınızı her zaman korur. Bulaşık makinenizi periyodik yaptırmayı unutmayınız.

Sayfa Tanimi : İstanbul Televizyon (TV) Servisleri : Buzdolabı + Çamaşır Makinesi + Bulaşık Makinası + Ev Aletleri + Elektrikli Süpürge + Plazma + LCD + DVD + VCD + Müzik Seti + Klima + Kombi + Şofben + Servisleri : Arçelik, Beko, Vestel, Baymak, Alarko, Sony, JVC, Alaska, Ariston, Demirdöküm, Bosch, ECA, AEG, Vaillant, Vita, Wolf, İhlas, Samsung, Panasonic, Profilo, Philips, Pioneer,